Olle Baertling serigrafi

Olle Baertling serigrafi
Olle Baertling serigrafi
Olle Baertling serigrafi
Olle Baertling serigrafi

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): Komposition, signerad och daterad Baertling 1972-74, numrerad 65/100, färgserigrafi, bildmått ca 92x46 cm

Gulnader

648111

2019-05-28