Barskåp

Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BARSKÅP, 1900-talets andra hälft, i form av tunna, invändigt med hyllplan och ställningar för flaskor och glas, utsidan med dekor av snidade och bemålade träfigurer, höjd ca 48 cm, yttermått ca 37x41 cm

Bruksslitage

648140

2019-05-28