Barskåp
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BARSKÅP, 1900-talets andra hälft, i form av tunna, invändigt med hyllplan och ställningar för flaskor och glas, utsidan med dekor av snidade och bemålade träfigurer, höjd ca 48 cm, yttermått ca 37x41 cm
Bruksslitage
648140
2019-05-28