Oljemålning av Mario Duzel

Oljemålning av Mario Duzel
Oljemålning av Mario Duzel
Oljemålning av Mario Duzel
Oljemålning av Mario Duzel

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MARIO DUZEL(1938-2019), komposition med figurer på äng, olja på duk, signerad Mario Duzel, mått ca 100x80 cm

648151

2019-05-28