Målning av Mario Duzel

Målning av Mario Duzel
Målning av Mario Duzel
Målning av Mario Duzel
Målning av Mario Duzel
Målning av Mario Duzel
Målning av Mario Duzel

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MARIO DUZEL(1938-2019), komposition med två figurer, olja på duk, signerad Mario Duzel , mått ca 160x113 cm

648157

2019-05-28