Lena Cronqvist portfölj
Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
LENA CRONQVIST (född 1938): (30) Ett drömspel, portfölj med 30 färglitografier, 1989, signerade och numrerade Lena Cronqvist 138/170, bladstorlek 72x52,5 cm, text av August Strindberg, förord av Göran Tunström. Publicerad av Edouard Weiss, Paris och Öivind Johansen, Oslo
648160
2019-05-28