Miniatyrsektretär

Miniatyrsektretär
Miniatyrsektretär
Miniatyrsektretär
Miniatyrsektretär
Miniatyrsektretär
Miniatyrsektretär
Miniatyrsektretär
Miniatyrsektretär
Miniatyrsektretär
Miniatyrsektretär

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

MINIATYRSEKRETÄR, 17/1800-tal, Louis XV, Holland, fanérad i rot, beslag i mässing, höjd 38, 42x28 cm

Nyckel saknas, slitage

648162

2019-05-28