Oljemålning av Mario Duzel

Oljemålning av Mario Duzel
Oljemålning av Mario Duzel
Oljemålning av Mario Duzel
Oljemålning av Mario Duzel
Oljemålning av Mario Duzel
Oljemålning av Mario Duzel

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARIO DUZEL(1938-2019), komposition med två ansikten, olja på duk, signerad samt daterad Mario Duzel 2011, mått ca 100x120 cm

648164

2019-05-28