Oljemålning av Mario Duzel

Oljemålning av Mario Duzel
Oljemålning av Mario Duzel
Oljemålning av Mario Duzel
Oljemålning av Mario Duzel
Oljemålning av Mario Duzel
Oljemålning av Mario Duzel

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARIO DUZEL(1938-2019), komposition med flicka, olja på duk, signerad samt daterad Mario Duzel 2006, mått ca 120x90 cm

648167

2019-05-28