Klubbat för:
4 000 SEK
3 000 SEK
SAMLARSKÅP, Asien, sent 1900-tal, med många små lådor, betsat lövträ, nyckel finns, höjd ca 82 samt ca 65x25 cm
Bruksslitage
648173
2019-05-28