Ask med lock silver och emalj

Ask med lock silver och emalj
Ask med lock silver och emalj
Ask med lock silver och emalj
Ask med lock silver och emalj
Ask med lock silver och emalj
Ask med lock silver och emalj
Ask med lock silver och emalj
Ask med lock silver och emalj
Ask med lock silver och emalj
Ask med lock silver och emalj

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ASK med lock, 1700-tal, förgyllt silver, ovansida med emalj dekor, höjd, 17 mm, 8x6 cm

Emalj med slitage och hårnålsspricka

648177

2019-05-28