Spegel gustaviansk stil

Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, bronserad dekor, 112x45 cm, märkt AB Glas och Trä Hovmantorp

Bruksslitage

648187

2019-05-28