Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÖCKER, 2 vol, "The works of Shakspere: imperial edition , edited by Charles Knight", Virtue, London, mått 38x29 cm
Slitage med smärre skador på pärmar, ej fullt genomgångna
648224
2019-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här