2 st William Shakespeare-böcker

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖCKER, 2 vol, "The works of Shakspere: imperial edition , edited by Charles Knight", Virtue, London, mått 38x29 cm

Slitage med smärre skador på pärmar, ej fullt genomgångna

648224

2019-06-02