Bert Håge Häverö litografi
2019-05-28
648232
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERT HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Blidösund", signerad Bert Håge Häverö, numrerad 53/450, färglitografi, bildmått ca 53x40 cm
Ej examinerad ur ramen