Stolar "Øresund" design Børge Mogensen
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BØRGE MOGENSEN, karmstolar, 2 par, stol, "Øresund", Karl Andersson & Söner, 1900-talets senare hälft, stomme i ek, sits i rotting sitthöjd ca 44 cm, etikettmärkta.
Smärre slitage, enstaka färgbortfall.
648240
2019-05-28