Lisa Larson ljusstake

Lisa Larson ljusstake
Lisa Larson ljusstake
Lisa Larson ljusstake
Lisa Larson ljusstake
Lisa Larson ljusstake
Lisa Larson ljusstake
Lisa Larson ljusstake
Lisa Larson ljusstake

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LISA LARSON (född 1931): figurin, stengods, i form av fågel, signerad och daterad Lisa Larson K-studion Gustavsberg Sweden, höjd ca 12 cm

648247

2019-05-28