Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
GÖRAN MALMVALL, karmstolar, 1 par, Svensk Fur, Karl Andersson & söner, 1900-talets mitt, sportstugemöbel, furu, sitthöjd ca 37,5, höjd 86 cm
Smärre slitage, en rygg förstärkt, senare skruvar
648252
2019-05-28