Barskåp 1950/60-tal
2019-05-28
648254
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BARSKÅP, mahogny, 1950/60-tal, dubbla dörrar, bakomliggande med hyllplan och spegel, höjd 145, bredd 103, djup 44 cm
Smärre slitage