Herbert Thomas Dicksee etsning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HERBERT THOMAS DICKSEE (1862-1942), "Crest of the Hill", 1911, kolorerad etsning, signerad och daterad i plåten, bildstrl ca 40x67 cm

648266

2019-06-10