Karmstol i nyrokoko

Karmstol i nyrokoko
Karmstol i nyrokoko
Karmstol i nyrokoko
Karmstol i nyrokoko
Karmstol i nyrokoko
Karmstol i nyrokoko
Karmstol i nyrokoko
Karmstol i nyrokoko
Karmstol i nyrokoko
Karmstol i nyrokoko

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, nyrokoko, sekelskiftet 18/1900-tal, stomme samt fanérad med mahogny, textilklädsel, sitthöjd ca 45, höjd ca 130 cm

Åldersrelaterat slitage

648286

2019-05-28