Fåtölj Ruster
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
YNGVE EKSTRÖM, fåtölj, Ruster, stomme i massiv betsad ek, fast plyschklädsel med knapphäftad rygg,omkring 1900-talets mitt, Swedese, höjd ca 97, sitthöjd ca 36 cm
Bruksslitage, märken/repor, senare klädsel, nackkudde saknas
648328
2019-05-28