Fåtölj Ruster

Fåtölj Ruster
Fåtölj Ruster
Fåtölj Ruster
Fåtölj Ruster
Fåtölj Ruster
Fåtölj Ruster
Fåtölj Ruster
Fåtölj Ruster
Fåtölj Ruster
Fåtölj Ruster
Fåtölj Ruster
Fåtölj Ruster
Fåtölj Ruster
Fåtölj Ruster

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YNGVE EKSTRÖM, fåtölj, Ruster, stomme i massiv betsad ek, fast plyschklädsel med knapphäftad rygg,omkring 1900-talets mitt, Swedese, höjd ca 97, sitthöjd ca 36 cm

Bruksslitage, märken/repor, senare klädsel, nackkudde saknas

648328

2019-05-28