Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KARL NORDSTRÖM (1855-1923): Kustmotiv, sannolikt från Bohuslän, monogramsignerad KN, daterad 1904, pastell på papper, 56x78 cm
Ej examinerad ur ramen
648358
2019-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här