Spegel Italien

Spegel Italien
Spegel Italien
Spegel Italien
Spegel Italien
Spegel Italien
Spegel Italien
Spegel Italien
Spegel Italien
Spegel Italien
Spegel Italien

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, Italien, 1900-talets början, venetiansk stil, dekor av blommor och rosa, ca 84x68 cm

Missfärgad foliering, smärre nagg, bortfall, skador

648368

2019-05-29