Vas av Oiva Toikka

Vas av Oiva Toikka
Vas av Oiva Toikka
Vas av Oiva Toikka
Vas av Oiva Toikka
Vas av Oiva Toikka
Vas av Oiva Toikka

Klubbat för:

900 EUR

1 200 EUR

OIVA TOIKKA, vas, "Bambu", signerad Oiva Toikka Nuutajärvi Notsjö, 1960-/70-tal, klart och grönt glas, höjd 23,5 cm, diameter 7 cm

648396

2019-06-11