Klubbat för:
900 EUR
1 200 EUR
OIVA TOIKKA, vas, "Bambu", signerad Oiva Toikka Nuutajärvi Notsjö, 1960-/70-tal, klart och grönt glas, höjd 23,5 cm, diameter 7 cm
648396
2019-06-11