Artur Bianchini

Artur Bianchini
Artur Bianchini
Artur Bianchini
Artur Bianchini
Artur Bianchini
Artur Bianchini

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARTUR BIANCHINI, (1869-1955): Innergård med solrosor, signerad Arthur Bianchini, olja på duk, 70x82 cm

Duklagning

648413

2019-05-28