Slava Kliuchniko oljemålning

Slava Kliuchniko oljemålning
Slava Kliuchniko oljemålning
Slava Kliuchniko oljemålning
Slava Kliuchniko oljemålning
Slava Kliuchniko oljemålning
Slava Kliuchniko oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): Jack Russel, signerad och daterad V. Kliuchnikov 09, olja på duk, ca 32x23 cm

648419

2019-05-28