Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, fanerat i björk och alm, 1940-tal, art deco, balusterformade ben, etikettmärkt TMF AB, höjd ca 62, diameter 105 cm
Slitage, smärre fanerresningar
648422
2019-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här