Fällbord 1800-talets början alrot Mälardalen

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÄLLBORD, sengustavianskt, Mälardalen, skiva fanerad med alrot, målad pelarfot, höjd 73, 90x88 cm

Bruksslitage, något skev skiva

648439

2019-05-28