1 par sängbord

1 par sängbord
1 par sängbord
1 par sängbord
1 par sängbord
1 par sängbord
1 par sängbord
1 par sängbord
1 par sängbord
1 par sängbord
1 par sängbord
1 par sängbord
1 par sängbord
1 par sängbord
1 par sängbord

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SÄNGBORD, 1 par, fanerade med björk, marmorskivor, längd 40 cm, bredd 40 cm, höjd 70 cm vardera

Slitage med mindre nagg

648457

2019-06-02