Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SÄNGBORD, 1 par, fanerade med björk, marmorskivor, längd 40 cm, bredd 40 cm, höjd 70 cm vardera
Slitage med mindre nagg
648457
2019-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här