Kristin Rapp skulptur

Kristin Rapp skulptur
Kristin Rapp skulptur
Kristin Rapp skulptur
Kristin Rapp skulptur
Kristin Rapp skulptur
Kristin Rapp skulptur

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRISTIN RAPP, skulptur, blästrad planglasskiva på stensockel, "Roma", signerad och daterad på keramiksockeln Kristin Rapp -07

Ingår i temaauktion Modern keramik och Konstglas

648465

2019-05-31