Prakturna

Prakturna
Prakturna
Prakturna
Prakturna
Prakturna
Prakturna
Prakturna
Prakturna
Prakturna
Prakturna
Prakturna
Prakturna

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PRAKTURNA, omkring 1900, porslin, dekor av puttis och blommor, höjd ca 61 cm

Slitage, skador

648467

2019-05-28