Etsningar 4 st 1800-tal

Etsningar 4 st 1800-tal
Etsningar 4 st 1800-tal
Etsningar 4 st 1800-tal
Etsningar 4 st 1800-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ETSNINGAR, 4 st, 1800-tal, efter, Frans van Bloemen, motiv med antika landskap och figurer, mått ca 17x24 cm

648483

2019-05-29