Sekretär 1800-tal

Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SEKRETÄR, 1800-tal, Louis XV-stil, fanérad i olika träslag bl.a rosenträ, trompe l´oeil dekor, förgyllda beslag och dekorelement, invändigt med lådinredning, höjd 85, 70x43 cm

En fothyllsa saknas, bruksspår

648495

2019-05-29