Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, 1800-tal, fanérat i pyramidmahogny, beslag i mässing, hyllplan samt lådor, höjd 140, 84x47 cm, nyckel finns
Ytslitage, fanérbortfall och lagningar, skador
648498
2019-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här