Folke Gullby etsningar

Folke Gullby etsningar
Folke Gullby etsningar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOLKE GULLBY (1912-1982): (3) Vinterlandskap, vinterlandskap med tomte, signerade, etsningar, bildmått ca 11x13/ 9,5x15,5/ 13x10 cm

648505

2019-05-28