Lars Eje Larsson litografi

Lars Eje Larsson litografi
Lars Eje Larsson litografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS EJE LARSSON (född 1954): Figurkomposition, signerad Lars Eje Larsson, färglitografi, 123/380, bladmått 55x40 cm

Ej examinerad ur ramen

648506

2019-05-29