Byrå Sydsverige

Byrå Sydsverige
Byrå Sydsverige
Byrå Sydsverige
Byrå Sydsverige
Byrå Sydsverige
Byrå Sydsverige
Byrå Sydsverige
Byrå Sydsverige
Byrå Sydsverige
Byrå Sydsverige
Byrå Sydsverige
Byrå Sydsverige

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, gustaviansk, omrkign 1800, fanerad med alm, fruktträd och svartek, skiva i sten, beslag i mässing, höjd ca 82, 106x55 cm

Fanerbortfall, senare skiva och beslag, nyckel saknas

648509

2019-05-29