Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SOFFBORD, oval form, 2 glasskivor, klar respektive blästrad, ben i borstat stål, enligt uppgift inköpt hos Olsson & Gerthel i Malmö på 1990-talet, höjd 43, 130 x 70 cm
Bruksspår, repor
648516
2019-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här