Soffbord glas & stålrör

Soffbord glas & stålrör
Soffbord glas & stålrör
Soffbord glas & stålrör
Soffbord glas & stålrör
Soffbord glas & stålrör
Soffbord glas & stålrör

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOFFBORD, oval form, 2 glasskivor, klar respektive blästrad, ben i borstat stål, enligt uppgift inköpt hos Olsson & Gerthel i Malmö på 1990-talet, höjd 43, 130 x 70 cm

Bruksspår, repor

648516

2019-05-29