Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinter i havsbandet", signerad roland S, PT, färglitografi, bildmått ca 31x53 cm
Ngt gulnad
648526
2019-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här