Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinter i havsbandet", signerad roland S, PT, färglitografi, bildmått ca 31x53 cm

Ngt gulnad

648526

2019-05-28