Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
BERNDT FRIBERG, skål, Gustavsberg, stengods, 1953, harpälsglasyr, signerad Friberg med Gustavsbergs Studiohand samt årsbokstav X, höjd ca 5,5, diameter ca 11 cm
Nagg på fotringen
648533
2019-05-29