Silverarmband 1900-tal

Silverarmband 1900-tal
Silverarmband 1900-tal
Silverarmband 1900-tal
Silverarmband 1900-tal
Silverarmband 1900-tal
Silverarmband 1900-tal
Silverarmband 1900-tal
Silverarmband 1900-tal
Silverarmband 1900-tal
Silverarmband 1900-tal
Silverarmband 1900-tal
Silverarmband 1900-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARMBAND, silver, art deco, bl.a besatt med baguettslipade glastenar samt färgade stenar, längd 180 mm, vikt ca 93 g

Skador

648544

2019-05-28