Yoshiharu Kimura träsnitt

Yoshiharu Kimura träsnitt
Yoshiharu Kimura träsnitt
Yoshiharu Kimura träsnitt
Yoshiharu Kimura träsnitt

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YOSHIHARU KIMURA (född 1934): Fåglar, signerad och daterad Yoshiharu Kimura 1963, 25/50, färgträsnitt, bildmått ca 43x23 cm

648554

2019-05-28