Fåtölj plexiglas
Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
PHILIPPE STARCK, ´´Mademoiselle´´ fåtölj, 2000-tal, Kartell, polycarbonat, klädd i tyg av Missoni Home med blomstermönster, sitthöjd ca 48 cm
Ingår i tema auktion Moderna Klassiker
Bruksslitage, fläckar
648571
2019-05-30