Fåtölj plexiglas

Fåtölj plexiglas
Fåtölj plexiglas
Fåtölj plexiglas
Fåtölj plexiglas
Fåtölj plexiglas
Fåtölj plexiglas
Fåtölj plexiglas
Fåtölj plexiglas
Fåtölj plexiglas
Fåtölj plexiglas

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

PHILIPPE STARCK, ´´Mademoiselle´´ fåtölj, 2000-tal, Kartell, polycarbonat, klädd i tyg av Missoni Home med blomstermönster, sitthöjd ca 48 cm

Ingår i tema auktion Moderna Klassiker

Bruksslitage, fläckar

648571

2019-05-30