Peter Hvidt & Orla Mölgaard Nielsen soffa och fåtö
Closed
2019-05-29
648597
| Sold for | 2 200 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD NIELSEN (2) för France & Daverosen, Danmark, soffa samt fåtölj, stämplade, betsat trä samt stoppad textil klädsel, stämplade, sitthöjd 44, soffans längd 130 cm
Klädsel med fläckar, slitage på trädelen, några lite lösa fogar