Kandelabrar 1 par
2019-05-28
648628
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, silver, 1900-talets första hälft, importstämplar, fyllda, för 3 ljus vardera, höjd 26 cm