Mediamöbel teak

Mediamöbel teak
Mediamöbel teak
Mediamöbel teak
Mediamöbel teak
Mediamöbel teak
Mediamöbel teak
Mediamöbel teak
Mediamöbel teak
Mediamöbel teak
Mediamöbel teak

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MEDIAMÖBEL, 1900-talets andra hälft, sannolikt Danmark, stomme i massiv teak, med 4 lådor i sargen, höjd ca 53 cm, yttermått ca 198x45 cm

Bruksslitage, fanérskada baktill

648629

2019-05-29