Soffbord 1960-tal
2019-05-29
648641
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SOFFBORD, 1960-tal, fanérat i teak, L-format, höjd 56, 132x91 cm
Bruksslitage