Soffbord 1960-tal

Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFBORD, 1960-tal, fanérat i teak, L-format, höjd 56, 132x91 cm

Bruksslitage

648641

2019-05-29