Samovar 1900-talets första hälft

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAMOVAR, 1900-talets första hälft, vitmetall, för 13 liter, kran i keramik, höjd ca 73 cm

Delar saknas, ej funktionstestad, bucklor

648642

2019-06-01