Kanna silver

Kanna silver
Kanna silver
Kanna silver
Kanna silver
Kanna silver
Kanna silver
Kanna silver
Kanna silver
Kanna silver
Kanna silver
Kanna silver
Kanna silver

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANNA, silver, 1900-tal, rokokostil, svenska importstämplar, höjd ca 22 cm, vikt ca 555 g

Slitage, del av plast mellanlägg saknas

648645

2019-05-28